STIL ALYANS
M N P

- Stil alyans ürünlerine nerden ulaşabilirim?

Ürünlerimize Gülaçtı Kuyumculuk mağazalarına giderek ya da online alışveriş sitemiz olan www.gulactistore.com adresinden ulaşabilirsiniz.

- Kişiye özel alyans üretimi yapılıyor mu?

-Üretici firma olduğumuz için size özel alyans üretimimiz mevcuttur.

- Taksitli ödeme yapabilir miyim?

Yeni yasal düzenleme gereği kuyum harcamalarında bireysel kredi kartlarına 4 taksit uygulanmaktadır.

- Parmak ölçümü nasıl hesaplayabilirim?

www.gulactistore.com sayfamızdan herhangi bir yüzük detay sayfasında '' Ölçümü nasıl öğrenirim?'' linki bulunmaktadır, oradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ya da bir kuyumcu mağazasına girip parmak ölçümü öğrenmek istiyorum dediğinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

- Online mağazadaki ürünler mağazalarınızda var mıdır?

Online mağazadaki ürünlerin tamamı mağazalarımızda olmayabilir, ancak mağazamızdan ilgili ürünü talep ettiğinizde kısa bir süre içerisinde mağazamız ürünü size temin edebilir.

- Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

Evet, mağazalarımıza giderek ya da online mağazamızdaki iletişim formunu doldurarak tasarlamak istediğiniz ürün ile bilgi alabilirsiniz.

- Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?

Ürününüzün tadilat işlemini mağazalarımıza giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ekspertiz incelemesinin ardından ürün tadilatınız gerçekleştirilir. Üründe müşteri kullanımından kaynaklı bir sorun tespit edilmediği sürece tadilatınız ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

- Ürün bakımı yapıyor musunuz?

Gülaçtı Kuyumculuk mağazalarına giderek firmamızdan almış olduğunuz alyansınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

- Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü en yakın mağazamıza getirmelisiniz.

- Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?

Ürün tamir takip formunuz üzerindeki numara ile ürünü tamire bıraktığınız mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

- Ürünüm tamirden geldiğinde gramı eksikti, ne yapmalıyım?

Ürününüze ölçü veya boy ayarlaması yapıldıysa gramında eksiklik olması normaldir, ayrıca bakım ve ciladan sonra da ürün gramında ufak oynamalar olabilmektedir.

- Alyansım parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?

Ürününüzü en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmişse ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz.

- Alyansım parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?

Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşamıyorsanız ürününüzü en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz.

- Online alışveriş sitenize ne kadar güvenebilirim?

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemekte ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, info@gulactistore.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

g